Noteikumi

Ir iespējams saņemt konsultācijas vēdiskajā astroloģijā par interesējošajiem dzīves jautājumiem, kā arī vastu konsultācijas par mājokļa, biroja iekārtošanu.

Konsultācijas cenu lūdzu noskaidrot individuāli.

Iespējams pasūtīt interesējošās jantras Jums vajadzīgajos izmēros. Jantru aprakstus sk. sadaļā "Astroloģija". Par jantru lietošanu un iespējamiem izmēriem vispirms jākonsultējas ar astrologu.

Saziņai ar mājas lapas autoru var izmantot kontaktu formu.

Uzmanību! Vēdiskā astroloģija ir pazīstama ar to, ka tā ir precīza. Bet pareģojuma precizitāte, ir atkarīga no sākuma informācijas precizitātes un sprieduma veicēja pieredzes. Tāpēc nevajag akli pieņemt visu to informāciju, kas ir dota astroloģiskajos un vastu skaidrojumos, tekstu interpretējumos. Atkarībā no dažādiem ietekmēm, no tā kā Grahas jūtas, vieni vai otri skaidrojošajos tekstos norādītie aspekti var pastiprināties vai pavājināties.  Šie skaidrojumi ir uzskatāmi par palīgu dzīves izpratnei izpratnei, bet ne kā galīgs lēmums.

Šīs mājas lapas autors nenes atbildību par kaitējumu vai labumu, kuru var iegūt balstoties uz astroloģiskajiem vai vastu padomiem.

Mēs esam atbildīgi paši par saviem lēmumiem un darbībām!

Tas ir veids, kā mēs mācāmies dzīvi!

 

Mājas lapas autors personas datus izmanto tikai norādīto horoskopu sastādīšanai. Dati netiks nodoti trešajām personam, kā arī netiek veidotas datu bāzes.

 

Pančangas kalendārs tiek nosūtīts uz klienta norādīto e-pastu. Pēc nosūtīšanas uz šo e-pastu, pretenzijas par kalendara piegādi netiek pieņemtas. Pircējs ir atbildīgs par norādītās nosūtīšanas adreses, e-pasta pareizību. Visa atbildība par kļūdaini norādītām adresēm balstās uz Pircēju. Jantras tiek piegādātas, izmantojot Latvijas Pasts starpniecību uz klienta norādīto adresi.

 

Pasūtījumu var veikt pa telefonu vai nosūtot e-pastu. Pēc pasūtījuma saņemšanas uz norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts rēķins apmaksas veikšanai. Rēķinā tiek iekļautas piegādes izmaksas atbilstoši DPD vai OMNIVA cenrāžiem. Apmaksa tiek veikta ar bankas pārskaitījumu vai PayPal. Pēc apmaksas ienākšanas bankas kontā prece tiek izsūtīta 1-2 darba dienu laikā. Līdz preces saņemšanai vēl jārēķina 2-3 darba dienas transportēšanai, atbilstoši pārvadātāja darba grafikam.  

 

Veicot pasūtījumu Jūs piekrītat pārdošanas un piegādes noteikumiem. Piegādes notiek atbilstoši OMNIVA un DPD noteiktajai kārtībai.

 

Veicot pasūtījumu ir precīzi jānorāda preces nosaukums, vienību skaits, kā arī DPD vai OMNIVA pakomāts uz kuru jāveic piegādes, mobilā telefona numurs.

 

Piegāde

Piegādes ar DPD vai OMNIVA tiek veiktas visā Baltijas valstu teritorijā, atbilstoši pakomātu izvietojumam. Atsevišķi vienojoties, piegādes var veikt arī citādāk. Elektronisko failu piegāde notiek uz Pircēja norādīto e-pastu. Jantru piegādei tiek izmantoti Latvijas Pasta pakalpojumi.

 

Piegādes ir iespējamas arī uz citām valstīm Eiropas savienībā un pasaulē. Šajā gadījumā ir jāsaskaņo piegāžu veids un cenas.

 

Iepirkšanās kārtību interneta veikalā nosaka LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255  (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. 

 

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci. 
 
Atteikuma tiesības 
Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces iegādes, pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdodot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ. Ja ir uzsākta krēmu, ziežu, lūpu balzāmu, medus izstrādājumu, ziepju, hidrolātu lietošana, atvērti iepakojumi, tad higiēnas apsvērumu dēļ šīs preces netiek pieņemtas atpakaļ; izstrādājumi, kuriem ir aizvākojums ar atvēršanas kontroli netiek pieņemti atpakaļ, ja tie ir bijuši atvērti;
  • prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.
  • pasūtītā prece ir elektronisks fails

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pārdevējs nenes atbildību, ja Pircējs ir norādījis kļūdainus datus (e-pasts, telefona numurs, adrese, pakomāts u.c.). Pasūtītājam pašam ir jāizņem preces piegādātāju (OMNIVA, DPD u.c.) norādītajos termiņos. Ja Pircējs minētajos termiņos preces nav izņēmis, viņš var pretendēt uz preču vērtības atgriešanu pēc tam, kad preču piegādātājs sūtījumu ir atgriezis Pārdevējam. No atgriežamās summas tiek ieturētas visas ar piegādi saistītās izmaksas.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.