Dzimtas lāsti

Nepabeigtas lietas dzimtā rada spēcīgas emocijas. Tās ir emocijas, kuras 54.jpgmūsu senči nav izdzīvojuši, tāpēc mums tās jāizdzīvo. Tātad mēs izdzīvojam nevis savu, bet savu senču dzīvi. Mūsu uzdevums ir tikt gala ar šo situāciju, to izdzīvot un atrisināt.

Dzimtas lāsti nebeidzas paši par sevi. Tie atkārtojas ar katru reizi stiprāk un stiprāk tik ilgi, kamēr mēs problēmu pamanām un to labojam.

Iespējams , ka kāds ir mūs nolādējis , bet tas nebūt nav obligāti, lai veidotos dzimtas lāsts. Iespējams, ka kāds no mūsu senčiem neapzināti  vienkārši ir vēlējis ļaunu citiem. Daudz lāstu mēs nopelnām paši, neievērojot  Visuma likumus.

Darbības, kas rada dzimtas lāstu:

  1. Neatzītie likteņi. Dzimta aizmirst par kādām dvēselēm (aborti, nedzīvi mirušie, ļoti agri mirušie, no dzimtas izraidīti vai pazuduši un aizmirsti cilvēki)
  2. Sieviešu ideja, ka visi vīrieši ir vāji; sieviešu hiperkontrole pār ģimeni
  3. Netaisnīgi sodi, dzīves netaisnības, kas noved pie ģimeņu izjukšanas (piemēram, deportācijas),  vai tuvinieku zaudēšanas
  4. Ja kāds ģimenē ir “bende” (piemēram, strādā represīvās iestādēs un veic  vardarbību)
  5. Dabas masveida iznīcināšana, piesārņošana
  6. Ļauna vēlēšana citiem, arī ienaidniekam
  7. Miršana ar naidu. Nav svarīgi pret ko naids vērsts. Kāda vainošana savā nāvē miršanas laikā.
  8. Ja ģimenē attīstās viedoklis, ka dzemdēt ir bīstami

Dzimtas lāstu pazīmes:

  1. Jebkāda veida pēkšņi materiali zaudējumi (apzagšana, izkrāpšana, avārijas, ugunsgrēki u.c.). Pēkšņi  kaut kādā veidā zaudējam lietas, kas mums emocionāli ir nozīmīgas
  2. Jebkāda veida sadzīviska nodevība; attiecības būtiski pasliktinās pēc bērna piedzimšanas
  3. Pēkšņa, nesaprotama attiecību pārtraukšana. Strīds bez iemesla, kas noved pie attiecību pasliktināšanās, izbeigšanas
  4. Ģimene nevar izveidot savu atsevišķu mājvietu
  5. Nevar apprecēties, nevar iemīlēties
  6. Nevar ieņemt bērnu, partneris negrib bērnu
  7. Kāds no partneriem parmērīgi lieto alkoholu, narkotikas, izvairās no ģimenes (pārāk ilgas stundas pavada darbā, parāk daudz brauc komandējumos, parāk ilgi pavada laiku pie draugiem u.c.)
  8. Laulības pārkāpšana, vēlme pārkāpt laulību; greizsirdība, neatkarīgi no tā  ir vai nav pamatojums
  9. Problēmas ar bērniem (vecāki bērniem nav autoritāte, bērni daudz un regulāri slimo, pārāk liela aizraušanās ar datorspēlēm, agra smeķēšana, autisms)
  10. Dzimtas scenārija atkārtošanās no paaudzes uz paaudzi.

Pēdējā, 10.  pazīme, pilnīgi simtprocentīgi liecina par dzimtas lāsta esamību. Pārējo pazīmju (Nr.1-9)  gadījumā iespējami arī citi karmiskie cēloņi. Ja ir vairākas pazīmes, tad tā ir diezgan droša pazīme  dzimtas lāsta esamībai, bet rekomendējams par šiem jautājumiem konsultēties ar speciālistu. Tieši diagnosticēt dzimtas lāstu pašam pastāvīgi ir ļoti grūti, jo tie ir iebūvēti dziļi mūsu zemapziņā.